Hakkımızda

Felsefemiz

aboutUs

Alanında uzman, profesyonel doktor kadrosu ile hizmet veren İstanbul Estetik, kaliteli ve kişiye özel hizmet anlayışı ile güzelliğin adresi olan bir sağlık kuruluşudur. 2007 yılında, “Estetik ve Güzelliğe Dair Her Şey” mottosuyla yola çıkan İstanbul Estetik, Fatih’te İstanbul Estetist Polikliniği olarak hizmet vermektedir.

 

İstanbul Estetik’in 10 yılı aşkın başarısının en büyük anahtarı, estetik ve güzellik uygulamalarına dair dünya çapındaki gelişmeleri yakından takip ederek, son teknolojiyi barındıran cihazlar kullanmasıdır.

 

Alanında özel eğitim almış, uzman ekip çalışanları ile ekonomik ve sonuca yönelik hizmet yelpazesi sunan İstanbul Estetik,  Lazer Tedavileri, Zayıflama ve Selülit Tedavileri, Cilt Bakımı ve Anti-aging Tedavileri, Saç Ekimi ve Saç Tedavileri, Plastik Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir.

 

İstanbul Estetik’te lazer epilasyon da dahil tüm işlemler, hekim denetiminde, steril malzemelerle, kişiye özel kullanıma ve hijyene önem verilerek gerçekleştirilmektedir.

 

İstanbul Estetist Polikliniği, İstanbul Estetik markası altında plastik cerrahi ve rekonstrüktif alanlarda hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.

Bölüm
Meme Estetiği
Vücut Estetiği
Yüz Estetiği
Burun Estetiği (Rinoplasti)
Saç Ekimi ve Saç Tedavileri
Lazer Tedavileri
Kılcal Damar | Varis Tedavileri
Cilt Tedavileri ve Anti Aging
Bölgesel incelme ve Selülit Tedavileri
Masaj
  • Masaj Çeşitleri
İstanbul Estetik, sizlere ihtiyacınız olan hizmetleri en yüksek standartlarda sunmaktadır.
Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz , lütfen bizimle iletişime geçiniz..