Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

+90 212 529 48 88 Bize ulaşabilirsiniz
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00 Çalışma saatlerimiz
info@istanbulestetik.com.tr Mail gönderebilirsiniz

Baby Face Beauty

Çok iddialı gibi görünse de ince kırışıklıkların iyileştirilmesi, cilt parlatma, anti-aging amaçlı cilt yenileme, cilt tonunu düzenleme, cilt gevşekliği, dekolte bakımı, boyun yenilemesi gibi spesifik sorunlara çözüm sunan Baby Face Beauty ile gibi porselen görünen bir cilt artık hayal değil. Aynaya baktığınızda göreceğiniz sıkılaşmış, canlanmış, yenilenmiş, sağlıkla parlayan cilde Baby Face Beauty uygulaması ile sahip olabilirsiniz.

Nasıl çalışır?
Cildimize iyi bakmak için pek çok kozmetik ürün kullanıyoruz. Ancak bu ürünlerden azami fayda sağlayabilmek için cildin alt katmanlarına ulaşmaları önemlidir.

Baby Face Beauty, cildin ihtiyaç duyduğu anti aging ürünlerin 1927nm dalga boyuna sahip thulium lazer teknolojisinin yardımıyla istenen cilt katmanına ulaşmasını sağlayan cilt bakımı ve yenileme uygulamasıdır. Cildin durumuna Thulium lazer ışınları ile ile cildin yüzeyinde oldukça küçük çapta dakikada 6.000 civarında mikro-kanallar açılır ve cildin ihtiyacına göre seçilen A vitamini, C vitamini, Tranexamicacid; Resveratrol, kök hücre içeren nano partiküküllü Lasemd ampulleri cilde tatbik edilir. Baby Face Beauty uygulamasında kullanılan serumların hepsi uygulamaya öze klinik formda ve CDS sistemine özel olarak üretilmiştir. Ürünlerin saflığını sağlamak üzere az sayıda içerikle kullanıma sunulmuştur.

Neden Baby Face Beauty?
Uygulama süresinin kısa olması (10-15 dakika süre)
Ağrısız ve acısız bir uygulama olması nedeniyle anestezi gerektirmemesi
Hangi Ciltler Uygulatabilir ?
Cilt bakımlarında istedikleri etkiyi alamayan ve laser tedavilerinin iyileşme sürecini yaşamak istemeyen kişiler, lazer tedavileri sonrasında etkinin idamesine ihtiyaç duyulan kişiler, geniş gözenekler, vitamin enjeksiyonlarındaki morluk kızarıklık gibi sıkıntıları yaşamak istemeyenler, daha parlak ve sıkı bir cilde iyileşme süreci yaşamadan ulaşmak isteyen kişiler, cildini uzun vadeli olarak dış etkenlere karşı korumak isteyenler bu uygulamayı rahatlıkla yaptırabilirler. ‘Baby Face Beauty’ tedavisinde kullanılan serumlar CDS sistemine özel olarak üretilmiştir. Ürünlerin saflığını sağlamak üzere az sayıda içerikle kullanıma sunulmuştur. Büyüme faktörü içeren, askorbik asid, traneksamik asid, retinol ve resveratrol içeren klinik kullanıma sunulmuş formları bulunmaktadır.

Uygulama Nasıl Yapılır ?
Kişinin cilt ihtiyacına göre belirlenen ‘Baby Face Beauty’ protokolü için özel hazırlanmış serumlar belirlenir. Lazer enerjisi ile anesteziye ihtiyaç duymaksızın, mikro atımlarla ürünün alt tabakalara ge- çişini sağlayan kanallar açılır ve ardından hazırlanan serum uygulanır.

Cildin gereksinimlerine göre değişmekle birlikte 4 seans önerilmektedir.7-10 gün aralıklarla uyHepimiz bebek gibi bir cilde sahip olmak isteriz. Porselen görünümlü bir cilt hemen hemen herkesin hayalidir. Özellikle yetişkinler 30’lu yaşlardan sonra bu cildi yakalamak için birçok uygulamaya baş- vurulmaktadırlar. Kırışıklık azaltılıp, cilt sıkılaştırılsa da uzun süreli parlak etki kadınların en çok istediği şeyler arasındadır. Estetik gulanmaktadır. Kişinin ihtiyacına göre advance uygulaması ile ayda bir kez yapılabilmektedir. Uygulama sonrası günlük hayata devam edilebilir. Uygulamada iyileşme dönemi yoktur.

İşlemin sonuçlarının etkisini birkaç gün içinde hisseder, cildinizin onarım ve yenilenme süreci devam ettikçe etkinin de arttığının farkına varacaksınız. Günümüzde yoğun çalışma temposuna ara vermemek, iyi gö- rünmek isteyip iyileşme dönemi ya- şamak istemeyen hızlı sonuç almak isteyen kişiler için ‘Baby Face Beauty’ bu noktada hızlı ve hissedilen sonuçlara ulaşmada iyi bir alternatif olarak güzellik sektöründe yerini aldı.

Seans
Baby Face Beauty easy ve advance mod olarak farklı cilt sorunlarına çözüm sunabilen alternatifli lazerli cilt bakım uygulamasıdır.

Baby Face Beauty Easy Mod, 35 yaş üzerinde cilt bakımını düzenli yaptıran ancak özel bir gün öncesinde cildinde bir değişiklik isteyen, hafif renk düzensizliği olan mat ciltleri parlatmak, gözenekleri sıkılaştırmak için önerdiğimiz klasik cilt bakımı gibi nitelendirebileceğimiz birinci kademe bakımıdır. Easy mod, haftada 1 kez 4 kez uygulanır. Uygulama sonrasında sadece kısa süreli kızarıklıklar oluşur, kişi sosyal hayatına ara vermek zorunda kalmaz.

Baby Face Beauty Advance Mod, leke düzensizliği, kırışıklıkları olan matlaşmış, canlılığını kaybetmiş, gözenekleri çok genişlemiş ciltlerde ise Tranexamicacid, Resveratrol gibi renk açıcılar, düzenleyiciler, anti aging serumlar uygulanarak yapılan daha çok mikrokanalın açıldığı ikinci kademe iyileştirici uygulamadır. Ayda bir kez olmak üzere cildin ihtiyacına göre 3-4 uygulanır. Advance Mod’da uygulama sonrasında 4-5 içinde ciltte hafif kabuklanmalar, pul pul dökülmeler olabilir.

Gözenek küçülür ve cilt sıkılaşır
Ciltte aydınlanır, parlar
İnce kırışıkların görünümünde azalma görülür
Cilt yenilenir (anti-aging bakım)
Lekelerin ve akne izlerinin görümünde düzelme
Boyun ve dekoltede gençleşme sağlanır