Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

+90 212 529 48 88 Bize ulaşabilirsiniz
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00 Çalışma saatlerimiz
info@istanbulestetik.com.tr Mail gönderebilirsiniz

Beslenme Danışmanlığı

Beslenme ve Diyet
Beslenmenin, yaşamın her döneminde sağlığın ve bunun devamlılık halinin korunması ile ilişkili olduğu bilinmektedir. Beslenmede herkes için tek bir yol geçerli değildir. Bu nedenle, her kişinin beslenme çözümü de kendisine özel olmalıdır. Tıpkı hepimizin parmak izinin farklı olması gibi, metabolizma ve yaşam şekilleri de birbirinden farklıdır.

Beslenme bir bilim dalıdır. Sağlıklı ve kaliteli yaşama adım atmak, iyi yaşamak isteniyorsa, değişime yaşam tarzınıza ve vücut tipinize uygun beslenme programı ile başlamalısınız. Beslenme konusunda medyada yer alan ve bizleri yanlış yönlendiren pek çok yanlış bilgiler sağlık durumumuzu, yaşam kalitemizi ve verimliliğimizi olumsuz yönde etkilemektedir. Bu yüzden size beslenme konusunda en iyi rehberliği almak için mutlaka “Beslenme ve Diyet Uzmanı” ile iletişim halinde olunuz.

Diyet nedir?
Sevdiğiniz besinlerden mahrum kalmak diyet değildir. Önemli olan sizin diyetinize değil, diyetinizin size uygun olmasıdır. Diyet, bütün besin öğelerinden size uygun olacak miktarlarda tüketmektir. Beslenme ve Diyet Bölümü olarak size sağlıklı beslenme programı hazırlayarak tüm istediğiniz besinleri tüketme konusunda yardımcı oluyoruz. Beslenmede önemli olan ne yediğiniz değil, ne zaman ve ne kadar yediğinizdir.

Diyet, çoğumuzun bildiğinin aksine sadece zayıflama ile ilişkilendirilmemelidir. Beslenme ve Diyet Uzmanı tarafından hazırlanmış “sağlıklı beslenme programları” ile denetiminizi sağlarken yaşam kalitenizi de arttırmalıdır.