Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

+90 212 529 48 88 Bize ulaşabilirsiniz
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00 Çalışma saatlerimiz
info@istanbulestetik.com.tr Mail gönderebilirsiniz

Hakkımızda

Alanında uzman, profesyonel doktor kadrosu ile hizmet veren İstanbul Estetik, kaliteli ve kişiye özel hizmet anlayışı ile güzelliğin adresi olan bir sağlık kuruluşudur. 2007 yılında, “Estetik ve Güzelliğe Dair Her Şey” mottosuyla yola çıkan İstanbul Estetik, Fatih’te İstanbul Estetist Polikliniği olarak hizmet vermektedir.

İstanbul Estetik’in 10 yılı aşkın başarısının en büyük anahtarı, estetik ve güzellik uygulamalarına dair dünya çapındaki gelişmeleri yakından takip ederek, son teknolojiyi barındıran cihazlar kullanmasıdır.

Alanında özel eğitim almış, uzman ekip çalışanları ile ekonomik ve sonuca yönelik hizmet yelpazesi sunan İstanbul Estetik,  Lazer Tedavileri, Zayıflama ve Selülit Tedavileri, Cilt Bakımı ve Anti-aging Tedavileri, Saç Ekimi ve Saç Tedavileri, Plastik Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir.

İstanbul Estetik’te lazer epilasyon da dahil tüm işlemler, hekim denetiminde, steril malzemelerle, kişiye özel kullanıma ve hijyene önem verilerek gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Estetist Polikliniği, İstanbul Estetik markası altında plastik cerrahi ve rekonstrüktif alanlarda hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.