Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

+90 212 529 48 88 Bize ulaşabilirsiniz
Ptesi - Ctesi: 09:00 - 20:00 Çalışma saatlerimiz
info@istanbulestetik.com.tr Mail gönderebilirsiniz

Venüs Freeze

Anti Aging Cilt Gençleştirme Bölgesel İncelme Selülit Tedavisi için kullanılan kontrollü zayıflama yöntemidir.

Radyo dalgaları vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını (sodyum-potasyum-kalsiyum-magnezyum) harekete geçirir. Bunların hareketlenmesine bağlı olarak enerji açığa çıkar ve bölge ısınır.

Amaç ısıtılan(tedavi edilen bölge) bölgenin ısısının 41-43 dereceye çıkartmaktır(normalde vücut ısısı 36-37 derecedir).Cilt ısısı bu noktaya geldiğinde, cilt altı bölgedeki ısı 50-55 dereceye tekabül eder. Bu ısı vücuda herhangi bir tahribat ya da zarar vermez.

Cilt sıkılaştırma ve vücut şekillendirme için devrim niteliğinde geliştirilen Venus Freeze (MP)² Manyetik pulse+Radyo Frekans’ın birleştiği patentli bir teknolojidir. Bu iki enerjinin kombinasyonu cildi ısıtarak oksijenin hücre içi difüzyonunu arttırır. Alınan sonuç, depolanan enerjinin metabolizmasını hızlandırır, lenfatik drenajı arttırır ve yağ hücrelerinin küçülmesini ve azalmasını sağlar

Venus Freeze cilde zarar vermeden, doğal cilt rejenerasyonunu destekler. Hastalar uygulama esnasında her hangi bir ağrı ve sızı hissetmeden tedavi süreçlerini tamamlarlar. Venus Freeze tedavisi, soğutma jelleri ya da spreyleri gerektirmediğinden güvenlidir. Tedavi 4 kat daha hızlıdır; böylece daha anlamlı ve iyi klinik sonuçlar elde edilir.

Tedavi Süresi, en küçük bölge için 15-30 dakika (örnek: yüz) bacaklar ve kalça için 60 dakika, göbek ve basenler için 30-50 dakikadır.

Hiçbir cilt tipi için sakınca teşkil etmemektedir. Bu nedenle yazın bronzlaşmayı getiren koşullarda bile tedaviye devam edilebilmektedir.

Tedavi aralığı, en kısa tedavi aralığı 5 gün, en uzun tedavi aralığı 10 gündür. Buna kişinin durumuna göre karar verilir. Toplam seanslar ortalama 8-10 seanstır.

Hangi durumlarda uygulanmaz;
-Parkinson, ms, epilepsi, kanser-cilt kanseri, hamilelik, kalp pili olanlar ve vücudunda büyük metal protez bulunanlara uygulanamaz.
-Sadece uygulama sırasında sıcaklık hissedilir. Günlük hayatı etkilemez.